ANMÄLDA 2020

Men’s physique Juniorer-178cm

Ali Rezai 1394




Men’s physique Juniorer+178cm

Jonathan Hodell 1136

Ahmad Aljoursh 3260

Thomas Khajat 3226

Leon Flyxe 3028

Isac Engerby 2967

Hossain Ghaznawi 3224

Yasin Amini 2893

Bartosz Nawrocki 3266

Curtis Palmer 2469

Jaqub Haiat 3277



Men’s physique Seniorer -178cm

Marcus Skoglund 2858

Rami Shukur 3205

Curtis Palmer 2469

Homayoun Aspari 1459

Nader Mohammad 3000

Robert Jakobson 1736

Patrik Falkeborn 1327

Fahim Balkhi 2635



Men’s physique Seniorer +178cm

Daniel Dedorssen 3252

Jonathan Hodell 1136

Ahmad AlJoursh 3260

Robin Söderberg 1826

Isac Engerby 2967 

Jimmy Gustavsson 1694

Zakarias Roberg 3265

Reza Moloodi 2998

Yasin Amini 2893

Johan Ling 3174

Curtis Palmer 2469

Jaqub Hajat 3277

Hossain Ghaznawi 3244

Mathias Andersson 1869



Men’s physique Veteraner Öppen 

Nicklas Friberg 3243

Andreas Lundblad 3070

Peter Granat 1717

Mattias Andersson 1869



Bikini fitness Juniorer -166cm

Olivia Jobrant 3221

Linn Sjöberg 3180

Maja Landström 2970


Bikini fitness Juniorer +166cm

Linn von Bahr 2478

Ellinor Malmqvist 3072

Emma Svensson 3212

Flippa Stenberg 3275



Bikini fitness Seniorer-166cm

Rebecca Andrén 2804

Linn Sjöberg 3180

Hala Michalak 2981

Jennie Svala 3218

Nora Ahlqvist 1441

Simone Husdal 3237

Maja Landström 2970

Lydia Ekvall 1967


Bikini fitness Seniorer-169

Elin Malmsten 3255

Emmelie Tapio 3235

Amanda Tjerbo 3241


Bikini fitness Seniorer +169

Linn Von Bahr 2478

Amanda Holmqvist 2670

Josefin Svensson 3113

Antonia Pettersson 3068

Sanda Nordlund 2898

Angelica Vander Hert 3138

Hilda Djupenström 2659



Bikini fitness Veteraner Öppen klass

Elin Malmsten 3255

Cajsa Öhman 2657

Hala Michalak 2981



Body Fitness

  -163cm

Madeleine Dyk 3188

Sandra Lindgren 3178

Maria Jensen 1685




Body Fitness  +163cm

Catarina Eriksson 1766

Viveca Östlund 1373

Sandra Gryt 2985

Ebba Appelqvist 3196

Vandela Hammarström 3236

Jeanette Engerby 3031

Dalia Majdalani 2968



Body Fitness  Veteraner Öppen klass

Catarina Eriksson 1766

Viveca Östlund 1373

Anna Carin Mähler 2447

Jeanette Engerby 3031

Sandra Lindgren 3178



Wellness Fiteness öppen klass

Carlonina Danbo 2975

Radmila Trnka 2349

Jessica Pap 3108

Alic Tavakoli 3232



Womens Physique öppen klass

Anna Asp 2622



Bodybuilding-85 kg

Amin Soleiman



Bodybuilding+85 kg

Robert Dibell 2210

Patrik Olsson 2557

Mohammed Daabas 5472

Alexander Johansson 2671



Classic Bodybuilding-180cm

Benjamin Nygren 3162

Leo Andreasson 3256


Classic Bodybuilding+180cm

Christos Krypidis 3245

Elias Saeed 3223

Mathias Jörgensen Fernandez 



Classic Physique öppen klass 

Martin Troive 1211

Anton Rosendahl 1319

Mohammed Muftah 1651

Abdullah Khavari 3234


Din kundvagn är tom!